• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Psychologowie

Z jakich powodów ludzie chorują?
Wiele zależy od genów – a wiadomo, że trudno dba się o swoje zdrowie, jeżeli po prostu we własnym DNA mamy niejako zapisane kłopoty sercowe bądź ponadstandardowe ryzyko nowotworów. Jednak naturalnie niesamowicie dużo tak naprawdę zależy od tego jak żyjemy. Zatem naprawdę często ludzie chorują, bo najzwyczajniej w świecie źle funkcjonują. Bardzo dobrze to widać, gdy spoglądniemy na USA. W tym jakże bardzo dużym państwie są stany, w których mieszka ponadprzeciętna ilość „grubasów”, ale odnajdą się także miejsca, gdzie kult pięknego wyglądu jest silny, toteż zamieszkuje je sporo mniejsza ilość osób z nadwagą.
– Zdrowa dieta! Naturalnie nigdy nie należy popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszelkich gastronomicznych zachcianek, ale ogólnie nie możemy za bardzo przesadzać ze zbędnymi kaloriami. Należy zachować odpowiedni umiar w jedzeniu.
– Sporo więcej ruchu! A więc dużo więcej się ruszajmy, ograniczmy jazdę samochodem, uprawiajmy sporty. Może pływanie, piłka nożna czy bieganie? Świetna informacja dla chcących nieco więcej szamać: kiedy człowiek regularnie uprawia sport, ma okazję więcej jeść – bez tycia.

1. Zobacz teraz

2. Przeczytaj więcej

3. Dowiedz się więcej

4. Znajdź tutaj

5. Zobacz teraz

Categories: Medycyna

Comments are closed.