Kalendarz meczów - 1951-52

Stefaniszyn Cebula Kaszuba Alszer Jaskowski Gdek Cielik Matyas Glimas Sobek Bieniek Kraswka Mamo Suszczyk Szymkowiak Trampisz Winiewski BaniszReprezentacja Polski na Igrzyska Olimpijskie w Helsinkach w 1952 roku. Fot. Archiwum

 

KALENDARZ REPREZENTACJI – 1951-52

1951

1

Polska A (NO)

21.04.1951

Berlin

NRD, 3-0 (w, t)

2

Polska A (NO)

23.04.1951

Drezno

Reprezentacja Saksonii, 2-0 (w, t)

3

Polska A (NO)

25.04.1951

Lipsk

NRD, 4-1 (w, t)

4

Polska A (NO)

22.05.1951

Katowice

Polska B, 2-2 (n, t)

5

Polska B (NO)

24.05.1951

Chorzów

Węgry B, 1-2 (d, t)

6

Polska A (O)

27.05.1951

Budapeszt

Węgry, 0-6 (w, t)

7

Polska A (NO)

24.07.1951

Łódź

Reprezentacja górników węgierskich, 1-2 (d, t)

8

Polska A (NO)

29.07.1951

Warszawa

Reprezentacja górników węgierskich, 1-5 (d, t)

Letnie Akademickie Mistrzostwa Świata w Niemczech (Polska A)

9

Polska A (NO)

07.08.1951

Berlin

Rumunia, 3-6 (n, lamś)

10

Polska A (NO)

09.08.1951

Berlin

Włochy, 12-0 (n, lamś)

11

Polska A (NO)

13.08.1951

Berlin

Czechosłowacja, 0-3 (n, lamś)

1952

12

Polska A (NO)

30.04.1952

Warszawa

Spartak Trnawa, 4-3 (d, t)

13

Polska A (NO)

01.05.1952

Kraków

Dresdner S.C., 2-1 (d, t)

14

Polska A (NO)

02.05.1952

Chorzów

Spartak Trnawa, 5-0 (d, t)

15

Polska A (NO)

03.05.1952

Wrocław

Dresdner S.C., 4-1 (d, t)

16

Polska A (NO)

11.05.1952

Moskwa

Reprezentacja Moskwy, 1-0 (w, t)

17

Polska A (NO)

14.05.1952

Moskwa

Reprezentacja Moskwy, 1-2 (w, t)

18

Polska A (O)

18.05.1952

Warszawa

Bułgaria, 0-1 (d, t)

19

Polska B (O)

18.05.1952

Sofia

Bułgaria B, 1-3 (w, t)

20

Polska A (O)

25.05.1952

Bukareszt

Rumunia, 0-1 (w, t)

21

Polska B (NO)

01.06.1952

Warszawa

Ujpest Budapeszt, 3-2 (d, t)

22

Polska B (NO)

05.06.1952

Gdańsk

Ujpest Budapeszt, 4-3 (d, t)

23

Polska A (NO)

08.06.1952

Chorzów

Ujpest Budapeszt, 4-3 (d, t)

24

Polska A (O)

15.06.1952

Warszawa

Węgry, 1-5 (d, t)

25

Polska B (O)

15.06.1952

Budapeszt

Węgry B, 0-3 (w, t)

26

Polska A (NO)

22.06.1952

Wrocław

Ujpest Budapeszt, 2-1 (d, t)

27

Polska A (NO)

29.06.1952

Łódź

Floridsdorfer AC, 3-1 (d, t)

28

Polska U-19 II (NO)

06.07.1952

Wrocław

Reprezentacja juniorów Krakowa, 3-0 (n, t)

29

Polska U-19 (NO)

06.07.1952

Wrocław

Reprezentacja juniorów Krakowa U-19, 3-1 (n, t)

Letnie Igrzyska Olimpijskie w Helsinkach (Polska A)

30

Polska A (NO)

15.07.1952

Lahti

Francja, 2-1 (n, io)

31

Polska A (O)

21.07.1952

Turku

Dania, 0-2 (n, io)

 

32

Polska U-19 (NO)

20.07.1952

Warszawa

Floridsdorfer AC, 1-1 (d, t)

33

Polska A (NO)

28.07.1952

Tampere

Reprezentacja Tampere, 4-1 (w, t)

34

Polska A (O)

14.09.1952

Praga

Czechosłowacja, 2-2 (w, t)

35

Polska B (O)

14.09.1952

Warszawa

Czechosłowacja, 2-2 (d, t)

36

Polska A (O)

21.09.1952

Warszawa

NRD, 3-0 (d, t)