Kalendarz meczów - 1949-50

Polska Bulgaria 1949Polska - Bułgaria z 1949 r. Fot. Foto Sport. Kolor. Jach

KALENDARZ REPREZENTACJI – 1949-50

1949

1

Polska B (NO)

02.05.1949

Rzeszów  

Reprezentacja Rzeszowa, 3-1 (w, t)

2

Polska A (NO)

04.05.1949

Tarnów

Tarnovia Tarnów, 5-0 (w, t)

3

Polska B (O)

08.05.1949

Warszawa

Rumunia B, 1-2 (d, t)

4

Polska A (O)

08.05.1949

Bukareszt

Rumunia, 1-2 (w, t)

5

Polska A (NO)

08.06.1949

Radom

Reprezentacja Bratysław, 0-1 (d, t)

6

Polska A (O)

19.06.1949

Warszawa

Dania, 1-2 (d, t)

7

Polska B (NO)

19.06.1949

Lublin

Reprezentacja Lublina, 5-3 (w, t)

8

Polska U-19 (NO)

19.06.1949

Warszawa

Reprezentacja Warszawy, 3-0 (w, t)

9

Polska U-19 (NO)

29.06.1949

Świdnica

Polonia Świdnica, 4-3 (w, t)

10

Polska U-19 (NO)

04.07.1949

Wrocław

Związkowiec  Dolny Śląsk, 12-1 (w, t)

11

Polska A (O)

10.07.1949

Debreczyn

Węgry, 2-8 (w, t)

12

Polska B (O)

10.07.1949

Gdańsk

Węgry B, 0-3 (d, t)

13

Polska U-19 (O)

10.07.1949

Debreczyn

Węgry U-19, 2-6 (w, t)

14

Polska U-19 (NO)

14.07.1949

Siófok

Siófok SE, 6-3 (w, t)

15

Polska A (NO)

27.09.1949

Chorzów

Polska B, 1-3 (n, t)

16

Polska A (O)

02.10.1949

Warszawa

Bułgaria, 3-2 (d, t)

17

Polska B (O)

02.10.1949

Sofia

Bułgaria B, 1-0 (w, t)

18

Polska U-19 (NO)

26.10.1949

Wrocław

Ślęza Wrocław, 1-1 (w, t)

19

Polska A (O)

30.10.1949

Ostrawa

Czechosłowacja, 0-2 (w, t)

20

Polska B (O)

30.10.1949

Poznań

Czechosłowacja B, 2-1 (d, t)

21

Polska U-19 (O)

01.11.1949

Praga

Czechosłowacja U-19, 0-1 (w, t)

22

Polska A (O)

06.11.1949

Warszawa

Albania, 2-1 (d, t)

Turniej Związków Zawodowych we Francji (Polska A)

23

Polska A (NO)

18.12.1949

Saint-Ouen-sur-Seine

Węgry (Związki Zawodowe), 5-2 (n, t)

24

Polska A (NO)

24.12.1949

Sallaumines

Reprezentacja PZPN we Francji, 5-0 (w, t)

25

Polska A (NO)

25.12.1949

Thiers 

Reprezentacja PZPN we Francji, 12-0 (w, t)

26

Polska A (NO)

28.12.1949

Montceau-les-Mines

Reprezentacja PZPN okręgu Lyon, 7-0 (w, t)

1950

27

Polska A (NO)

01.01.1950

Creutzwald

Reprezentacja PZPN okręgu Meurthe i Mozela, 13-0 (w, t)

 

28

Polska A (NO)

19.04.1950

Katowice

Górnik 20 Katowice, 0-1 (w, t)

29

Polska A (O)

01.05.1950

Tirana

Albania, 0-0 (w, t)

30

Polska A (O)

14.05.1950

Wrocław

Rumunia, 3-3 (d, t)

31

Polska A (O)

04.06.1950

Warszawa

Węgry, 2-5 (d, t)

32

Polska B (O)

04.06.1950

Diósgyor

Węgry B, 0-2 (w, t)

33

Polska U-19 (NO)

07.1950

Brzeg

Związkowiec Brzeg, 2-1 (w, t)

34

Polska U-19 (NO)

07.1950

Strzelin

Związkowiec Strzelin, 3-2 (w, t)

35

Polska U-19 (NO)

07.1950

Jaworzno  

Związkowiec Jaworzno, 4-2 (w, t)

36

Polska A (NO)

22.07.1950

Gdańsk

Reprezentacja Wybrzeża, 3-4 (w, t)

37

Polska A (NO)

18.08.1950

Turku

Reprezentacja Turku, 2-1 (w, t)

38

Polska A (NO)

21.08.1950

Helsinki

Reprezentacja Helsinek, 4-2 (w, t)

39

Polska A (NO)

22.08.1950

Kotka

KTP Kotka, 4-0 (w, t)

40

Polska A (O)

22.10.1950

Warszawa

Czechosłowacja, 1-4 (d, t)

41

Polska B (O)

22.10.1950

Brno

Czechosłowacja B, 3-1 (w, t)

42

Polska A (O)

30.10.1950

Sofia

Bułgaria, 1-0 (w, t)