Lista debiutanów reprezentacji A - mecze nieoficjalne

Waclaw KucharWacław Kuchar to najwybitniejszy reprezentant Polski w latach 20. W meczach nieoficjalnych strzelił aż 31 bramek w zaledwie 20 meczach. Fot. NAC. Koloryzacja: Rafał Jach

Tabela debiutantów w meczach nieoficjalnych:

1

Leon SCHWARZ

02.05.1920-03.05.1920

Team Lwowski - Polska 2:6

Team Lwowski - Polska 1:12

2/0

2

Tadeusz KOWALSKI

02.05.1920-03.05.1920

Team Lwowski - Polska 2:6

Team Lwowski - Polska 1:12

2/0

3

Stanisław HAWLING

02.05.1920-17.06.1920

Team Lwowski - Polska 2:6

Team Lwowski - Polska 1:12

3/0

4

Edward GULICZ

02.05.1920-03.05.1920

Team Lwowski - Polska 2:6

Team Lwowski - Polska 1:12

2/1

5

Henryk BILOR 

02.05.1920-03.05.1920

Team Lwowski - Polska 2:6

Team Lwowski - Polska 1:12

2/1

6

Romuald KOPEĆ

02.05.1920-03.05.1920

Team Lwowski - Polska 2:6

Team Lwowski - Polska 1:12

2/0

7

Juliusz MILLER

02.05.1920-29.05.1924

Team Lwowski - Polska 2:6

Stade Rennes - Polska 1:3

7/0

8

Józef GARBIEŃ

02.05.1920-31.05.1923

Team Lwowski - Polska 2:6

Polska - Cracovia komb. 4:2

4/2

9

Wacław KUCHAR

02.05.1920-28.10.1928

Team Lwowski - Polska 2:6

Czechosłowacja - Polska 1:0

20/32

10

Mieczysław BATSCH

02.05.1920-23.05.1925

Team Lwowski - Polska 2:6

Czechosłowacja - Polska 2:1

11/7

11

Józef SŁONECKI

02.05.1920-06.10.1925

Team Lwowski - Polska 2:6

Turcja - Polska 2:2

5/0

12

Mieczysław WIŚNIEWSKI

17.06.1920-08.05.1924

Polska - Polska B 5:3

Polska - Polska B 3:1

6/0

13

Ludwik SCHNEIDER

17.06.1920-17.06.1920

Polska - Polska B 5:3

Polska - Polska B 5:3

1/0

14

Władysław KARASIAK

17.06.1920-16.06.1935

Polska - Polska B 5:3

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

4/0

15

Stefan LOTH

17.06.1920-08.12.1921

Polska - Polska B 5:3

Reprezentacja Lwowa - Polska 1:9

3/0

16

Edward STRYCHARZ

17.06.1920-17.06.1920

Polska - Polska B 5:3

Polska - Polska B 5:3

1/0

17

Adam KOGUT

17.06.1920-17.06.1920

Polska - Polska B 5:3

Polska - Polska B 5:3

1/0

18

Zdzisław STYCZEŃ

17.06.1920-20.05.1924

Polska - Polska B 5:3

Szwecja - Polska 7:1

9/0

19

Ludwik GINTEL

17.06.1920-08.05.1924

Polska - Polska B 5:3

Polska - Polska B 3:1

8/0

20

Jan LOTH 

13.11.1921-20.09.1922

Polska - Polska B 4:1

Polska - Polska B 4:2

5/0

21

Artur MARCZEWSKI

13.11.1921-11.12.1921

Polska - Polska B 4:1

Polska - Reprezentacja Polski 7:1

3/0

22

Stanisław CIKOWSKI

13.11.1921-29.05.1924

Polska - Polska B 4:1

Stade Rennes - Polska 1:3

9/2

23

B. FRISCHER

13.11.1921-13.11.1921

Polska - Polska B 4:1

Polska - Polska B 4:1

1/0

24

Stanisław MIELECH

13.11.1921-11.12.1921

Polska - Polska B 4:1

Polska - Reprezentacja Polski 7:1

5/0

25

Józef KAŁUŻA 

13.11.1921-11.05.1930

Polska - Polska B 4:1

Węgry - Polska 3:1

14/13

26

Marian EINBACHER

13.11.1921-11.12.1921

Polska - Polska B 4:1

Polska - Reprezentacja Polski 7:1

3/2

27

Leon SPERLING

13.11.1921-26.10.1930

Polska - Polska B 4:1

Czechosłowacja - Polska 2:1

16/1

28

Kazimierz PALIK

27.11.1921-27.11.1921

Polska - Polska B 5:1

Polska - Polska B 5:1

1/0

29

Stefan FRYC 

27.11.1921-29.05.1924

Polska - Polska B 5:1

Stade Rennes - Polska 1:3

8/0

30

Józef KLOTZ

27.11.1921-27.11.1921

Polska - Polska B 5:1

Polska - Polska B 5:1

1/0

31

Tadeusz SYNOWIEC

27.11.1921-29.05.1924

Polska - Polska B 5:1

Stade Rennes - Polska 1:3

10/0

32

Bolesław KOTAPKA

27.11.1921-27.11.1921

Polska - Polska B 5:1

Polska - Polska B 5:1

1/0

33

Mieczysław KULA

27.11.1921-04.12.1921

Polska - Polska B 5:1

Polska - Reprezentacja Bielska 3:1

2/1

34

Witold CEPURSKI

03.05.1922-03.05.1922

Polska - Polska B 3:4

Polska - Polska B 3:4

1/0

35

Władysław KOWALSKI

03.05.1922-03.05.1922

Polska - Polska B 3:4

Polska - Polska B 3:4

2/1

36

Franciszek DANZ

20.09.1922-20.09.1922

Polska - Polska B 4:2

Polska - Polska B 4:2

1/0

37

Henryk REYMAN

20.09.1922-15.06.1930

Polska - Polska B 4:2

Polska - Austria 3:1

7/3

38

Marian SPOIDA

31.05.1923-29.06.1928

Polska - Cracovia komb. 4:2

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

9/0

39

Mieczysław ZIMOWSKI

31.05.1923-31.05.1923

Polska - Cracovia komb. 4:2

Polska - Cracovia komb 4:2

1/0

40

Stefan POPIEL

31.05.1923-31.05.1923

Polska - Cracovia komb. 4:2

Polska - Cracovia komb. 4:2

1/0

41

Kazimierz KACZOR

31.05.1923-19.09.1923

Polska - Cracovia komb. 4:2

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

2/0

42

Witold GIERAS

31.05.1923-23.05.1925

Polska - Cracovia komb. 4:2

Czechosłowacja - Polska 2:1

2/0

43

Zbigniew NIZIŃSKI

31.05.1923-31.05.1923

Polska - Cracovia kombinowana 4:2

Polska - Cracovia kom. 4:2

1/0

44

Władysław OLEARCZYK

19.09.1923-23.05.1925

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

Czechosłowacja - Polska 2:1

2/0

45

Stefan ŚLIWA

19.09.1923-19.09.1923

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

1/0

46

Wawrzyniec STALIŃSKI

19.09.1923-26.10.1930

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

Czechosłowacja - Polska 2:1

8/3

47

Adam OBRUBAŃSKI

19.09.1923-19.09.1923

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

Reprezentacja Wilna - Polska 0:5

1/4

48

Władysław KRUPA

30.04.1924-20.05.1924

Polska - Polska B 2:3

Szwecja - Polska 7:1

2/0

49

Emil GÖRLITZ 

20.05.1924-06.10.1925

Szwecja - Polska 7:1

Turcja - Polska 2:2

5/0

50

Wawrzyniec CYL

20.05.1924-23.05.1925

Szwecja - Polska 7:1

Czechosłowacja - Polska 2:1

3/0

51

Jan REYMAN

29.05.1924-29.05.1924

Stade Rennes - Polska 1:3

Stade Rennes - Polska 1:3

1/0

52

Karol HANKE 

23.05.1925-28.10.1928

Czechosłowacja - Polska 2:1

Czechosłowacja - Polska

4/0

53

Józef ADAMEK

23.05.1925-06.10.1925

Czechosłowacja - Polska 2:1

Turcja - Polska 2:2

2/0

54

Władysław PRZYBYSZ

23.05.1925-29.06.1928

Czechosłowacja - Polska 2:1

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

2/1

55

Filip KMICIŃSKI

01.09.1925-01.09.1925

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

1/0

56

Mieczysław CZAJKOWSKI

01.09.1925-06.10.1925

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

Turcja - Polska 2:2

2/0

57

Kazimierz SEICHTER

01.09.1925-01.09.1925

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

1/0

58

Józef CISZEWSKI

01.09.1925-16.06.1935

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

4/1

59

Aleksander TUPALSKI

01.09.1925-01.09.1925

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

Reprezentacja Tallina - Polska 0:3

1/0

60

Aleksander PYCHOWSKI

06.10.1925-30.08.1933

Turcja - Polska 2:2

Polska - Reprezentacja Krakowa 8:0

2/0

61

Zygmunt CHRUŚCIŃSKI

06.10.1925-30.08.1933

Turcja - Polska 2:2

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 1:2

3/0

62

Tadeusz ZASTAWNIAK

06.10.1925-06.06.1926

Turcja - Polska 2:2

Polska - Czechosłowacja 1:2

2/0

63

Roman JAŃCZYK

06.10.1925-06.10.1925

Turcja - Polska 2:2

Turcja - Polska 2:2

1/0

64

Stanisław CZULAK

06.10.1925-15.06.1930

Turcja - Polska 2:2

Polska - Austria 3:1

3/0

65

Stefan DOMAŃSKI

06.06.1926-06.10.1929

Polska - Czechosłowacja 1:2

Austria - Polska 1:3

3/0

66

Kurt POHL

06.06.1926-06.10.1929

Polska - Czechosłowacja 1:2

Polska - Czechosłowacja 1:2

1/0

67

Franciszek GIEBARTOWSKI

06.06.1926-06.10.1929

Polska - Czechosłowacja 1:2

Polska - Czechosłowacja 1:2

1/0

68

Jan WOJCIECHOWSKI

06.06.1926-02.06.1929

Polska - Czechosłowacja 1:2

Polska - Węgry 5:1

3/0

69

Paweł LUBINA 

06.06.1926-06.10.1929

Polska - Czechosłowacja 1:2

Polska - Czechosłowacja 1:2

1/0

70

Józef KUBIŃSKI

06.06.1926-06.10.1929

Polska - Czechosłowacja 1:2

Polska - Czechosłowacja 1:2

1/0

71

Mieczysław SZUMIEC

06.06.1926-28.10.1928

Polska - Czechosłowacja 1:2

Czechosłowacja - Polska 1:0

2/0

72

Karol PAZUREK

06.06.1926-31.10.1935

Polska - Czechosłowacja 1:2

Pogoń Lwów kombin. - Polska 1:1

13/9

73

Stefan KISIELIŃSKI

29.06.1928-29.06.1928

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

1/0

74

Jerzy BUŁANOW

29.06.1928-01.09.1935

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

Reprezentacja Łodzi - Polska 0:3

18/0

75

Bronisław SEICHTER

29.06.1928-29.06.1928

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

1/0

76

Jan KOTLARCZYK

29.06.1928-31.10.1935

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

Pogoń Lwów kombin. - Polska 1:1

17/0

77

Karol KOSSOK 

29.06.1928-30.10.1932

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

Reprezentacja Ligurii - Polska 5:1

8/11

78

Ludwik SZABAKIEWICZ

29.06.1928-29.06.1928

Reprezentacja Górnego Ślaska - Polska 2:5

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 2:5

1/0

79

Antoni GAŁECKI

28.10.1928-05.08.1938

Czechosłowacja - Polska 1:0

Polska - MTK Budapeszt 1:0

17/0

80

Witold WYPIJEWSKI

28.10.1928-23.05.1936

Czechosłowacja - Polska 1:0

Polska - Chelsea FC 0:2

4/0

81

Marian ŁAŃKO

28.10.1928-28.10.1928

Czechosłowacja - Polska 1:0

Czechosłowacja - Polska 1:0

1/0

82

Stanisław DEUTSCHMANN

28.10.1928-28.10.1928

Czechosłowacja - Polska 1:0

Czechosłowacja - Polska 1:0

1/0

83

Marian FONTOWICZ

02.06.1929-16.06.1935

Polska - Węgry 5:1

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

7/0

84

Henryk MARTYNA

02.06.1929-09.07.1939

Polska - Węgry 5:1

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

33/3

85

Symplicjusz ZWIERZEWSKI

02.06.1929-16.06.1935

Polska - Węgry 5:1

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

3/0

86

Aleksander MYSIAK

02.06.1929-31.05.1934

Polska - Węgry 5:1

Polska - Reprezentacja Lipska 5:0

11/0

87

Karol BAJOREK

01.08.1929-04.08.1929

Reprezentacja Krakowa - Polska 4:1

Polska - Czechosłowacja 2:2

2/0

88

Józef KOTLARCZYK

01.08.1929-04.08.1929

Reprezentacja Krakowa - Polska 4:1

Polska - Czechosłowacja 2:2

32/0

89

Paweł GUMOWSKI

01.08.1929-01.08.1929

Reprezentacja Krakowa - Polska 4:1

Polska - Węgry 5:1

1/0

90

Stefan RUSIN

01.08.1929-11.05.1930

Reprezentacja Krakowa - Polska 4:1

Węgry - Polska 3:1

3/0

91

Bronisław MAKOWSKI

06.10.1929-16.06.1935

Austria - Polska 1:3

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

2/0

92

Józef NAWROT 

06.10.1929-01.09.1935

Austria - Polska 1:3

Reprezentacja Łodzi - Polska 0:3

14/12

93

Alfred NOWAKOWSKI

11.05.1930-11.05.1930

Węgry - Polska 3:1

Węgry - Polska 3:1

1/0

94

Józef ZIEMIAN

15.06.1930-15.06.1930

Polska - Austria 3:1

Polska - Austria 3:1

1/0

95

Marian SCHALLER

15.06.1930-16.06.1935

Polska - Austria 3:1

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

4/0

96

Marian NAGRABA

26.10.1930-26.10.1930

Czechosłowacja - Polska 2:1

Czechosłowacja - Polska 2:1

1/0

97

Leon RADOJEWSKI

26.10.1930-26.10.1930

Czechosłowacja - Polska 2:1

Czechosłowacja - Polska 2:1

1/0

98

Walerian KISIELIŃSKI

26.10.1930-18.07.1936

Czechosłowacja - Polska 2:1

Polska - Phobus Budapeszt 3:1

8/5

99

Józef SMOCZEK

26.10.1930-31.10.1935

Czechosłowacja - Polska 2:1

Pogoń Lwów kombin. - Polska 1:1

4/2

100

Spirydion ALBAŃSKI

28.10.1932-22.03.1937

Włochy Płd./Śrd. - Polska 3:0

PZPN we Francji - Polska 1:15

24/0

101

Ewald URBAN

28.10.1932-15.04.1934

Włochy Płd./Śrd. - Polska 3:0

Reprezentacja Warszawy - Polska 0:2

6/0

102

Michał MATYAS

28.10.1932-07.10.1945

Włochy Płd./Śrd. - Polska 3:0

Polska - Reprezentacji Pragi 0:2

25/18

103

Gerard WODARZ

28.10.1932-24.05.1939

Włochy Płd./Śrd. - Polska 3:0

ŁKS Łódź - Polska 2:8

33/15

104

Franciszek WILCZKIEWICZ

28.10.1932-25.04.1935

Włochy Płd./Śrd. - Polska 3:0

Polska - Polska B 4:3

3/0

105

Otto RIESNER

30.10.1932-16.06.1935

Reprezentacja Ligurii - Polska 5:1

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

4/0

106

Witold PRZYKUCKI

30.10.1932-30.10.1932

Reprezentacja Ligurii - Polska 5:1

Reprezentacja Ligurii - Polska 5:1

1/0

107

Edmund MAJOWSKI

30.08.1933-09.02.1936

Polska - Reprezentacja Krakowa 8:0

Polska - Polska B 7:1

6/2

108

Artur WOŹNIAK

30.08.1933-10.05.1939

Polska - Reprezentacja Krakowa 8:0

Polska - Polska B 4:2

7/4

109

Jan PAJĄK

30.08.1933-06.01.1939

Polska - Reprezentacja Krakowa 8:0

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 5:5

4/0

110

Karol DZIWISZ

04.10.1933-01.08.1935

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 1:2

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

5/0

111

Władysław KRÓL

04.10.1933-16.06.1935

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 1:2

Reprezentacja Saksonii - Polska 5:1

5/0

112

Edmund GIEMSA

04.10.1933-27.07.1939

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 1:2

Polska - Szegedi AK 4:4

16/6

113

Stefan LASOTA

19.11.1933-19.11.1933

Polska - Polska B 2:3

Polska - Polska B 2:3

1/0

114

Władysław KASINA

19.11.1933-19.11.1933

Polska - Polska B 2:3

Polska - Polska B 2:3

1/0

115

Jan BADURA

19.11.1933-12.07.1936

Polska - Polska B 2:3

Polska - Wacker Wiedeń 3:1

4/0

116

Teodor PETEREK

19.11.1933-03.08.1938

Polska - Polska B 2:3

Polska - Hungaria FC 1:3

12/6

117

Franciszek CEBULAK

28.03.1934-19.07.1936

Polska - Polska B 2:2

Polska - Phobus Budapeszt 4:4

5/0

118

Stanisław MALCZYK

28.03.1934-03.10.1935

Polska - Polska B 2:2

Polska - Polska B 5:3

2/1

119

Jan JACHIMEK

28.03.1934-28.03.1934

Polska - Polska B 2:2

Polska - Polska B 2:2

1/0

120

Mieczysław MATYAS

28.03.1934-28.03.1934

Polska - Polska B 2:2

Polska - Polska B 2:2

1/0

121

Ernest WILIMOWSKI

15.04.1934-27.07.1939

Reprezentacja Warszawy - Polska 0:2

Polska - Szegedi AK 4:4

28/38

122

Piotr KORNIJEWSKI

08.08.1934-08.08.1934

Polska - Reprezentacja Emigracji Polski 8:1

Polska - Reprezentacja Emigracji Polski 8:1

1/0

123

Józef ŻIŻKA

08.08.1934-22.03.1937

Polska - Reprezentacja Emigracji Polski 8:1

PZPN we Francji - Polska 1:15

4/0

124

Władysław SZCZEPANIAK

08.08.1934-11.09.1947

Polska - Reprezentacja Emigracji Polski 8:1

Reprezentacja Warszawy - Polska 3:0

37/2

125

Erwin MICHALSKI

25.04.1935-03.10.1946

Polska - Polska B 4:3

Reprezentacja Krakowa - Polska 1:2

8/0

126

Sylwester NOWAKOWSKI

25.04.1935-20.03.1938

Polska - Polska B 4:3

Polska - Hungária Budapest/Újpesti TE 2:2

5/0

127

Konstanty HALISZKA

25.04.1935-31.07.1935

Polska - Polska B 4:3

Polska - Rapid Wiedeń 1:0

3/0

128

Antoni KELLER

25.04.1935-25.04.1935

Polska - Polska B 4:3

Polska - Polska B 4:3

1/0

129

Fryderyk SCHERFKE

25.04.1935-05.08.1938

Polska - Polska B 4:3

Polska - Hungaria FC 1:0

18/9

130

Antoni PIASECKI

25.07.1935-01.08.1935

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

3/0

131

Zygfryd CZEMPISZ

25.07.1935-25.07.1935

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Legia II Warszawa - Polska 1:2

1/0

132

Jan WASIEWICZ

25.07.1935-21.03.1937

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Reprezentacja Paryża - Polska 1:5

14/0

133

Henryk PRZEŹDZIECKI

25.07.1935-01.08.1935

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

3/0

134

Maksymilian WIĘCEK

25.07.1935-12.07.1936

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Polska - Wacker Wiedeń 3:1

3/1

135

Jerzy SONTAG

25.07.1935-25.07.1935

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Legia II Warszawa - Polska 1:2

1/0

136

Adam KNIOŁA

25.07.1935-01.08.1935

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

3/1

137

Jerzy KULA

25.07.1935-25.04.1939

Legia II Warszawa - Polska 1:2

Polska - Polska B 6:4

2/0

138

Ewald DYTKO

25.07.1935-27.07.1939

Warszawianka II Warszawa - Polska 0:3

Polska - Szegedi AK 4:4

28/1

139

Ryszard PIEC

25.07.1935-24.05.1939

Warszawianka II Warszawa - Polska 0:3

ŁKS Łódź - Polska 2:8

32/13

140

Ryszard ŁYSAKOWSKI

31.07.1935-03.10.1935

Polska - Rapid Wiedeń 1:0

Polska - Polska B 5:3

3/0

141

Stefan FLIEGEL

01.08.1935-01.08.1935

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

1/0

142

Alfred MROZEK

01.08.1935-01.08.1935

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

Polska - Rapid Wiedeń 2:2

1/0

143

Kajetan KRYSZKIEWICZ

29.08.1935-01.09.1935

Policyjny KS Katowice - Polska 0:3

Reprezentacja Łodzi - Polska 0:3

2/1

144

Eryk TATUŚ

29.08.1935-04.06.1936

Policyjny KS Katowice - Polska 0:3

Polska - Admira Wiedeń 0:4

3/0

145

Stefan DONIEC

29.08.1935-31.10.1935

Policyjny KS Katowice - Polska 0:3

Polska B+Pogoń Lwów - Polska 1:1

3/0

146

Mieczysław LUCHTER

09.02.1936-09.02.1936

Polska - Polska B 7:1

Polska - Polska B 7:1

1/0

147

Hubert GAD

09.02.1936-06.01.1939

Polska - Polska B 7:1

Polska - Reprezentacja Górnego Śląska 5:5

12/10

148

Jerzy WOSTAL

23.05.1936-22.07.1939

Polska - Chelsea FC 0-2

Reprezentacja Radomia - Polska 3:6

17/14

149

Edward MADEJSKI

04.06.1936-08.11.1938

Polska - Admira Wacker Mödling 0:4

Syrena Warszawa - Polska 3:7

13/0

150

Antoni ŁYKO

04.06.1936-05.08.1938

Polska - Admira Wacker Mödling 0:4

Polska - Hungaria FC 1:0

4/0

151

Alojzy SITKO

09.06.1936-19.07.1936

Polska - Admira Wacker Mödling 1:3

Polska - Phöbus FC Budapest 3:1

3/0

152

Wilhelm GÓRA

09.06.1936-15.01.1939

Polska - Admira Wacker Mödling 1:3

Reprezentacja Zagłębia - Polska 2:9

17/1

153

Jerzy PIEC

12.07.1936-11.09.1947

Polska - Wacker Wiedeń 3:1

Reprezentacja Warszawy - Polska 3:0

16/0

154

Walenty MUSIELAK

12.07.1936-11.08.1936

Polska - Wacker Wiedeń 3:1

Polska - Austria 1:3

2/0

155

Józef KUBERA

18.07.1936-18.07.1936

Polska - Phöbus FC Budapest 3:1

Polska - Phöbus FC Budapest 3:1

1/0

156

Eugeniusz TADEUSIEWICZ

19.07.1936-19.07.1936

Polska - Phöbus FC Budapest 4:4

Polska - Phöbus FC Budapest 4:4

1/0

157

Leonard PIĄTEK

14.03.1937-24.05.1939

Polska - Polska B 3:4

ŁKS Łódź - Polska 2:8

20/25

158

Lucjan RUDNICKI

14.03.1937-15.01.1939

Polska - Polska B 3:4

Reprezentacja Zagłębia - Polska 2:9

5/0

159

Adolf KRZYK

29.09.1937-27.07.1939

Polska - Polska B 6:4

Polska - Szegedi AK 4:4

6/0

160

Edward NYC

29.09.1937-24.05.1939

Polska - Polska B 6:4

ŁKS Łódź - Polska 2:8

15/0

161

Ewald KRUK

29.09.1937-29.09.1937

Polska - Polska B 6:4

Polska - Polska B 6:4

1/0

162

Józef KORBAS

29.09.1937-01.11.1937

Polska - Polska B 6:4

Polska - Bologna FC 5:1

2/1

163

Bolesław HABOWSKI

31.10.1937-05.08.1938

Liga Francji Północnej - Polska 1:2

Polska - Hungaria FC 1:0

4/0

164

Władysław PAWŁOWSKI

21.02.1938-21.02.1938

Liga Francji Północnej - Polska 4:2

Liga Francji Północnej - Polska 4:2

1/0

165

Franciszek PYTEL

06.03.1938.03.05.1947

Polska - Polska B 5:2

Polska - Reprezentacja Sofii 0:2

9/4

166

Stanisław BARAN

03.08.1938.24.03.1948

Polska - Hungaria FC 1:3

Polska - Polska B 5:5

13/4

167

Roman MRUGAŁA

05.08.1938.15.01.1939

Polska - Hungaria FC 1:0

Polska - Reprezentacja Zagłębia 9:2

3/0

168

Michał DUSIK

05.08.1938.09.07.1939

Polska - Hungaria FC 1:0

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

2/0

169

Stefan SUMARA

05.08.1938.24.05.1939

Polska - Hungaria FC 1:0

ŁKS Łódź - Polska 2:8

2/0

170

Jan BENDKOWSKI

05.08.1938.05.08.1938

Polska - Hungaria FC 1:0

Polska - Hungaria FC 1:0

1/0

171

Ewald CEBULA

05.08.1938.15.07.1952

Polska - Hungaria FC 1:0

Polska - Francja amat. 2:1

10/1

172

Franciszek SOBKOWIAK

05.08.1938.05.08.1938

Polska - Hungaria FC 1:0

Polska - Hungaria FC 1:0

1/0

173

Edmud TWÓRZ

18.12.1938.19.04.1939

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 3:2

Reprezentacja Krakowa - Polska 1:1

4/0

174

Szymon WALUŚ

18.12.1938.18.12.1938

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 3:2

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 3:2

1/0

175

Aleksander SCHREIER

06.01.1939.27.07.1939

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 5:5

Polska - Szegedi AK 4:4

3/0

176

Teofil ZDEBLOK

06.01.1939.09.07.1939

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 5:5

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

2/0

177

Fryderyk SKRZYPIEC

06.01.1939.06.01.1939

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 5:5

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 5:5

1/0

178

Alfred POCHOPIEŃ

06.01.1939.27.07.1939

Reprezentacja Górnego Śląska - Polska 5:5

Polska - Szegedi AK 4:4

6/3

179

Kazimierz LIS

19.04.1939.10.05.1939

Reprezentacja Krakowa - Polska 1:1

Polska - Polska B 4:2

2/0

180

Juliusz JOKSCH

10.05.1939.10.05.1939

Polska - Polska B 4:2

Polska - Polska B 4:2

1/0

181

Piotr DANIELAK

10.05.1939.09.07.1939

Polska - Polska B 4:2

Port Bema Warszawa - Polska 2:8

2/0

182

Henryk MIKUNDA

10.05.1939.22.07.1939

Polska - Polska B 4:2

Reprezentacja Radomia - Polska 3:6

3/0

183

Edward JABŁOŃSKI

09.07.1939.08.06.1949

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

Polska - Reprezentacja Bratysławy 0:1

16/0

184

Alex JAMES

09.07.1939.09.07.1939

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

1/0

185

Stanisław CHOJNACKI

09.07.1939.09.07.1939

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

1/0

186

Bolesław GENDERA

09.07.1939.03.07.1947

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

Polska - Reprezentacja Sofii 0:2

8/12

187

Bronisław MŁYNAREK

09.07.1939.27.07.1939

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

Polska - Szegedi AK 4:4

2/4

188

Roman GRÜNBERG

09.07.1939.09.07.1939

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

Fort Bema Warszawa - Polska 2:8

1/0

189

Alojzy KINOWSKI

22.07.1939.22.07.1939

Reprezentacja Radomia - Polska 3:6

Reprezentacja Radomia - Polska 3:6

1/0

190

Jan BUKOWSKI

22.07.1939.27.07.1939

Reprezentacja Radomia - Polska 3:6

Polska - Szegedi AK 4:4

2/0

191

Marian JANKOWIAK

22.07.1939.27.07.1939

Reprezentacja Radomia - Polska 3:6

Polska - Szegedi AK 4:4

2/0

192

Jerzy JUROWICZ

02.10.1945.23.04.1951

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Reprezentacja Saksonii - Polska 0:2

11/0

193

Władysław FILEK

02.10.1945.31.03.1946

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Warta Poznań - Polska 3:5

3/0

194

Zdzisław GIERWATOWSKI

02.10.1945.09.05.1947

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Polska - Słowacja 3:4

6/0

195

Tadeusz PARPAN

02.10.1945.22.07.1950

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Reprezentacja Wybrzeża - Polska 4:3

18/2

196

Michał FILEK

02.10.1945.04.06.1947

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Reprezentacja Warszawy - Polska 2:5

4/0

197

Władysław GIERGIEL

02.10.1945.01.07.1947

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Polska - Victoria Pilzno 5:2

6/3

198

Mieczysław GRACZ

02.10.1945.19.04.1950

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Górnik MK Katowice - Polska 1:0

26/19

199

Mieczysław NOWAK

02.10.1945.04.05.1949

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Reprezentacja Tarnowa - Polska 0:5

16/8

200

Władysław ROIK

02.10.1945.02.10.1945

Reprezentacja Krakowa - Polska 3:7

Reprezentacja Krakowa - Polska 0:5

1/0